Boyasız Göçük Düzeltme: Aracınızda; kapı, kaput, çamurluk, tavan, bagaj vb. gibi alanlarda oluşan çeşitli vuruklar, taş darbeleri, dolu hasarları vb. gibi 1-5 cm çapındaki göçüklerin aracınızın orjinalliğine zarar vermeden ve herhangi bir boya işlemi uygulamadan yapılan düzeltme işlemidir.

Kaporta: Hasarlı araçlarınız kaporta departmanımızda en kısa sürede boya aşamasına getirilip boya bölümüne sevk edilir. Kaporta departmanımızda aracınıza orijinal olmayan hiç bir parçanın montajı yapılmamaktadır.

Boya: Kaporta bölümünde işlemi tamamlanıp boya bölümünde sevk edilen aracınız, boya bölümünde itina ile alt işlemlerden geçirilip astarlandıktan sonra son kat boya için boya fırınına alınmaktadır.

Trim : Araç üzerindeki hasar görmüş tüm camlar sağlıklı bir şekilde sökülüp hasarlı kısımların temizliği yapıldıktan sonra orijinal cam montajı gerçekleştirilir. Kapı, bagaj, motor, kaput kilitlerindeki ve cam mekanizmalarındaki tüm arızalar tamir edilir.

Yedek Parça: Servisimizde aracınızın bakım-onarım ve hasarlarında kullanılan tüm yedek parçaların orijinalleri temin edilir.

Ekstra Hizmetlerimiz:

  • Araçlarınızın her türlü pasta cila işlemleri ve boya koruma işlemleri gerçekleştirilmektedir.
  • Servisimiz araçlarınızdaki dolu hasarlarının boyasız onarımını yapabilmektedir.
  • Araç üzerindeki tüm plastik hasarların onarımı kusursuz bir şekilde yapılabilmektedir.